REKONSTRUKCJA / UZUPEŁNIANIE BRWI METODĄ PIÓRKOWĄ

MICROBLADING, czyli rekonstrukcja brwi metodą piórkową to manualna technika makijażu permanentnego brwi, która gwarantuje maksymalnie naturalne efekty. Metoda bardzo szybko zdobywa ogromną popularność na całym świecie.

Makijaż permanentny brwi wykonany techniką Microbladingu perfekcyjnie imituje prawdziwe włoski oraz umożliwia nadawanie brwiom doskonałego kształtu.
MICROBLADING, CZYLI METODA PIÓRKOWA,
to metoda makijażu permanentnego, którą wybiera coraz więcej kobiet

Efekt widać gołym okiem, ponieważ linergistka wykonuje każdy włosek z osobna, dbając o najmniejszy detal. Dzięki temu włoski wyglądają jak prawdziwe.
MICROBLADING A METODA WŁOSKOWA

MICROBLADING – JAK WYKONUJE SIĘ ZABIEG?

METODA Z BLISKA

Podczas konsultacji przeprowadza się szczegółowy wywiad, aby zdefiniować ewentualne przeciwwskazania, wykonać wstępny rysunek brwi oraz ustalić szczegóły dotyczące, m.in. kształtu brwi oraz koloru pigmentu.

Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu za pomocą sterylnych igieł i piórka (pen do microbladingu) znacznie cieńszych niż igła w przypadku tradycyjnego makijażu permanentnego.

Atestowany pigment aplikowany jest ręcznie, przy użyciu nacisku wykonuje się delikatne nacięcia, w które aplikuje się barwnik