COOLITE PRO – MEDYCZNY LASER DIODOWY

  Rewolucyjna technologia zastosowana w tym, światowej klasy urządzeniu, pozwoli Ci się cieszyć gładką i aksamitną skórą przez wiele lat!

 Najskuteczniejszy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia jest to metoda trwała i szybka, a przy tym bezpieczna i bezbolesna. Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, depilacja woskiem, elektroliza) niesie za sobą ryzyko wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń. Jest metodą bezinwazyjną, ponieważ nie przerywa ciągłości skóry.

Jego działanie opiera się na selektywnej dynamice światła i ciepła. Światło lasera pochłaniane jest przez włos, a dokładniej przez jego barwnik – melaninę, która wytwarza energię cieplną, powodując tym samym trwałe zniszczenie cebulki włosa. Zjawisko to nie powoduje jednak uszkodzenia tkanek otaczających włosy.

Coolite Pro to obecnie najlepsze urządzenie na rynku!

Ten innowacyjny laser medyczny to najnowocześniejsze osiągnięcie inżynierii laserowej, od globalnego producenta GSD. Jest to pierwszy na świecie laser diodowy, w którym zastosowano technologię światłowodową do transmisji impulsu świetlnego! Dzięki takiemu przełomowemu rozwiązaniu, można uzyskać niezwykle dużą skuteczność w zabiegu trwałej fotoepilacji bez ryzyka powikłań.

-Urządzenie posiada certyfikat Europejski CE z dyrektywą medyczną oraz certyfikat amerykańskiej komisji FDA, co świadczy o wysokiej jakości.

Laser medyczny Coolie Pro, w odróżnieniu od innych urządzeń, wykorzystuje długość fali 810nm, przez co światło lasera jest w najskuteczniejszy sposób absorbowane przez melaninę w mieszku włosa oraz jednocześnie jest neutralne dla wody i hemoglobiny. Wszystko to sprawia, że fotodepilacja diodowa gwarantuje najwyższe efekty kuracji i bezpieczeństwo dla naskórka.

Unikalna, rewolucyjna technologia Jet Smooth, zastosowana w laserze Coolite Pro, polegająca na emisji wiązki lasera z częstotliwością 10 impulsów na sekundę, sprawia, że zabieg depilacji laserowej jest niezwykle szybki i komfortowy dla klienta.

Czym się różni Coolite Pro od tradycyjnych laserów diodowych?

W przypadku tradycyjnej depilacji diodowej, wiązka światła przenika do skóry właściwej, szybko podnosząc temperaturę mieszków włosowych do 65°C, co powoduje ich uszkodzenie. Natomiast, laser diodowy w technologii Jet Smooth nagrzewa stopniowo mieszki włosowe do wymaganej, wysokiej temperatury, wykorzystując dużą liczbę impulsów emitowanych z niską częstotliwością. Laser Coolite Pro skutecznie niszczy zarówno brodawki, jak i mieszki włosowe!