KOSMETYKA CIAŁA

ICOONE nowość w skutecznej walce z cellulitem, zlokalizowaną tkanką tłuszczową i wiotką skórą!

UWAGA PROMOCJA!

ICOONE®1 zabieg podstawowy BASE + 3 x FOCUS – 250 zł
ICOONE® – pakiet 5 zabiegów – 1000 zł
ICOONE® – pakiet 10 zabiegów – 1800 zł
ICOONE® – pakiet 15 zabiegów – 2600 zł
ICOONE® – dodatkowy pojedyńczy FOCUS 10 min – 40 zł
ICOONE® – kostium do zabiegu – 75 zł

ICOONE jest rewolucyjnym urządzeniem do masażu próżniowego. Zasada jego działania jest oparta na opatentowanej technologii Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących, posiadających rolki z licznymi mikrootworami. Tworzą one Multi Mikrostymulację, która oddziałuje precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania jej czy też powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Zabieg ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

walczących z cellulitem, głęboko zlokalizowaną tkanką tłuszczową, oporną na dietę
i ćwiczenia fizyczne
mających problem z luźną skórą
których organizm wykazuje tendencję do nadmiernego zatrzymywania wody
pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez konieczności interwencji chirurga
po zabiegach liposukcji
posiadających blizny
mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
cierpiących na zaparcia
kobiet po porodach
uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
żyjących intensywnie i wymagających masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

Opis zabiegu ICOONE:

System masaży obejmuje 20-minutowy program podstawowego masażu całego ciała (BASIC) oraz 10-minutowe masaże skupione na wybranych przez pacjenta partiach ciała (FOCUS).

– Zalecany program zabiegowy obejmuje od 10 do 20 zabiegów w serii.
– Ostateczna liczba zabiegów Icoone i ich częstotliwość omawiana jest indywidualnie podczas konsultacji przed zabiegiem.

– Polecamy wykonywanie zabiegów co 2-3 dni dla uzyskania najlepszych efektów.

Przeciwwskazania do zabiegu Icoone:

– ogólnoustrojowe choroby w okresie aktywnym (cukrzyca, nadciśnienie tętnicze)
– choroby nowotworowe
– ciąża (pierwszy trymestr)
– łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
– stany zapalne skóry
– choroby infekcyjne i zapalne organizmu
– choroby nerek i wątroby w fazie ostrej

 

W przeciwieństwie do powszechnie znanych połączeń masażu z podciśnieniem, ICOONE umożliwia sterowanie podciśnieniem, można je centralizować lub rozpraszać, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla osób ze skłonnością do pękających naczynek. Głowice są dodatkowo wyposażone w system chłodzący, dlatego też zabieg przeprowadzany przy ich pomocy jest całkowicie bezbolesny i bardzo przyjemny.

Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, co ograniczało możliwość pełnego dostępu do niektórych części ciała takich, jak łydki czy wewnętrzna strona ramion lub ud. W przypadku sprzętu ICOONE wykorzystywane są dwie głowice Robotwins, które równocześnie masują trudno dostępne obszary, podwajając w ten sposób korzyści i oszczędzając czas trwania zabiegu.

Badania kliniczne

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromną przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej, w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów. Ta bezinwazyjna metoda dała niezwykłe wyniki, nawet w odniesieniu do najtrudniejszych przypadków.

REKOMENDACJE ZABIEGU ICOONE

Joanna Krupa:

W trosce o piękny i zdrowy wygląd skóry korzysta z różnych zabiegów medycyny estetycznej: dwa-trzy razy w tygodniu poddaje się masażowi ICOONE (źródło: Tele Magazyn)

Maja Sablewska:

Przez dość długi czas przyznawała, że jednym z głównych czynników wpływających na jej atrakcyjny wygląd jest zdrowa dieta. Później zdradziła, że korzysta z profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało.

„Często stosuję zabieg, który wykorzystuje działanie ICOONE, maszyny stymulującej pracę skóry twarzy. Po zabiegu czuję, jak są uwydatnione kości policzkowe, a skóra jest wyraźnie bardziej jędrna i gładka. Wtedy mam wrażenie, że moja twarz przypomina księżyc w pełni”- powiedziała Maja Sablewska w „Small Talk” (źródło: http://www.plotek.pl).

Anna Mucha:

Systematycznie dba o skórę twarzy i całego ciała, stosując przede wszystkim zabiegi ICOONE, przeprowadzane w klinikach La Perla. Terapie te zapewniają jej jędrną skórę oraz smukłą sylwetkę, a także rewelacyjny wygląd po ciąży. Jej spektakularna metamorfoza sprawiała, że trafiła na listę najbardziej seksownych Polek. (źródło: http://la-perla.pl)

Ewa Pacuła:

„Jestem wielbicielką zabiegu ICOONE, który pozwala mi systematycznie dbać o ciało, które szczególnie po ciąży wymaga odpowiedniej troski. Ta nowatorska technologia, która zdobyła uznanie na całym świecie, stanowi jeden z najskuteczniejszych zabiegów na jędrną skórę i atrakcyjną sylwetkę, co zdecydowanie potwierdzam i polecam wszystkim kobietom!”

Ewa Gawryluk:

To jedna z bardziej cenionych aktorek filmowych i teatralnych. Zachwyca ogromnym talentem, a także niezwykle delikatną urodą. Przyznała, że chętnie korzysta z zabiegów ICOONE, które doskonale poprawiają jędrność skóry i wysmuklają jej sylwetkę. (źródło: http://la-perla.pl)

Maja Ostaszewska:

„Na liście moich ulubionych zabiegów na twarz i ciało zawsze znajduje się ICOONE” (źródło: http://www.skinclinic.pl/gwiazdy )