Na czym polega laminowanie rzęs? To zabieg, który pokochały kobiety ❤️

Laminowanie rzęs to zabieg, który zyskał ogromną popularność w 2018 roku. Poprawia on kondycję rzęs, nadaje im objętości i sprawia, że każda kobieta czuje się i wygląda pięknie.

Lifting rzęs i laminowanie – dla kogo?
Poza nielicznymi wyjątkami ze względów zdrowotnych, zabiegi liftingu rzęs i ich laminowania przeznaczone są dla każdego, kto chce mieć naturalnie piękną i trwałą oprawę oczu. Nie są to zabiegi przeznaczone tylko dla kobiet; panowie także mogą z nich korzystać. Lifting polecany jest wszystkim posiadaczkom i posiadaczom rzęs prostych lub nieregularnie podkręconych – niezależnie od długości włosa. Dzięki różnej średnicy wałeczków, na których następuje modelowanie kształtu rzęs, efekt podkręcenia można osiągnąć także na krótkich włoskach. Co więcej: można stopniować lifting, czyli zdecydować się na podkręcenie całych rzęs, tylko ich końcówek lub jedynie unieść je u nasady.

Laminowanie z kolei to propozycja dla wszystkich, którzy chcą, aby ich rzęsy nabrały wigoru i zadbanego wyglądu z efektownym połyskiem. Nie ma tu znaczenia, czy rzęsy są długie, krótkie, proste lub podkręcone. Rezultat w postaci zdrowo wyglądającej firanki rzęs uzyskuje się w każdym przypadku.Warto ponadto pamiętać, że rzęsy po obydwóch tych zabiegach można tuszować, jeśli chce się spotęgować efekt głębokiego spojrzenia. @lamaddalenabeauty #laminacjarzęs #liftingrzes #lashes
#wroclw #kosmetologia #kochamwroclaw