Depilacja pastą cukrową jest zdecydowanie najdelikatniejszą i najbardziej naturalną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Jest ona, doceniana przez kobiet na całym świecie, i to od setek lat. Jej szczególnymi miłośniczkami są mieszkanki bliskiego Wschodu, które słyną z wyjątkowej dbałości o idealną gładkość ciała. Pokochały ją też Polki za niesamowity komfort i delikatność.
Ta orientalna słodycz sprawia że skóra po depilacji jest nie tylko gładka ale i aksamitnie miękka oraz nawilżona. Depilacja tym aromatycznym, złocistym karmelem to luksus, który pokocha nawet najbardziej wrażliwa i delikatna skóra.

Depilacja pastą cukrową jest wyjątkowa ponieważ:

bazuje na w 100% naturalnej bliskowschodniej recepturze ( można ją spokojnie zjeść  🙂 )
nie podrażnia skóry
nie łamie i nie urywa włosków
jest bezpieczna dla alergików oraz osób z bardzo wrażliwą skórą
można ją stosować w ciąży
można ją stosować przy skórze naczyniowej i żylakach

Jak wygląda zabieg?

Klientka jest układana na wygodnym, uprzednio zdezynfekowanym fotelu kosmetycznym, pokrytym jednorazowym prześcieradłem ochronnym. W przypadku depilacji miejsc intymnych, otrzymuje jednorazową bieliznę ochronną.
Obszar, który ma być poddany depilacji jest oczyszczany za pomocą profesjonalnych środków o działaniu aseptycznym.
Kosmetolog pracując w jednorazowych rękawiczkach ochronnych (bez lateksowych!) oraz zawsze stosując jednorazowe szpatułki, aplikuje pastę cukrową. Delikatnie rozprowadza ją na skórę „pod włos” a następnie usuwa zgodnie z kierunkiem jego wzrostu. Dzięki temu wyrywany jest cały włosek z cebulką. Po zakończonej depilacji, aplikuje profesjonalne preparaty o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym.
Obszar objęty depilacją:
Depilacja bikini brazylijska/hollywood obejmuje: wzgórek łonowy, pachwiny, wargi sromowe, szparę między pośladkową ( wg życzenia pacjenta )

PRZYGOTOWANIE DO DEPILACJI: aby depilacja była skuteczna włoski muszą mieć minimalną długość 0,5 cm. Zaleca się wykonanie peelingu (np. Cukrowego) 3 dni przed planowanym zabiegiem. Należy zrezygnować z intensywnego opalania oraz stosowania drażniących kosmetyków, kilka dni przed planowaną wizytą.
#☀ #bikini #pastacukrowa