R-Peel Exfoliation – intensywny zabieg złuszczająco-odmładzający.
To kompletny system złuszczający, regenerujący, pobudzający skórę do głębokiej odnowy, składający się z dwóch faz. Pierwsza bazuje na synergii składników antyoksydacyjnych Age-Defying Complex,
w skład którego wchodzą m.in. witaminy B3 i C, kwasy AHA oraz ekstrakt z wierzbówki kiprzycy. Delikatnie złuszcza i rozjaśnia skórę, stymulując produkcję ceramidów w skórze. Dodatkowo efektywnie wychwytuje wolne rodniki i redukuje wpływ szkodliwego promieniowania UV na skórę, hamując procesy fotostarzenia i łagodząc podrażnienia. Druga faza opiera się na masce z retinolem o stężeniu 4%. Retinol warunkuje prawidłowy wzrost i różnicowanie się komórek nabłonka oraz przyspiesza proces rogowacenia. Ponadto wpływa na głębsze warstwy skóry, przyczyniając się do zwiększenia produkcji włókien kolagenu i elastyny, jednocześnie odbudowując te zniszczone. Implikuje przywrócenie jędrności, napięcia i gęstości skóry. Kuracja radykalnie zwiększa poziom nawilżenia, nadaje jednolity kolor, znacznie niwelując przebarwienia i niedoskonałości. Przywraca skórze promienny i młodzieńczy wygląd.
Wskazania: Skóra dojrzała: zmarszczki, przebarwienia, fotostarzenie, wiotkość skóry, skóra szara, matowa, pozbawiona blasku.
Efekty: Poprawa gładkości skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości
i poprawa napięcia skóry. Wyrównanie kolorytu skóry. Poprawa kondycji skóry, redukcja niedoskonałości.
Stosowanie: Seria 2-3 zabiegów 1 x w miesiącu lub jako zabieg jednorazowy.

1 zabig – cena 200 zł
Seria 5 zabiegów 900 zł zamiast 1000zl