Isabelle Lancray

 • Paris Lancray to świat luksusowego piękna, gdzie każdy produkt powstaje na bazie najczystszych i najnowszych składników aktywnych. Marka stała się prekursorem w propagowaniu pięknej i zdrowej cery. Wyjątkowość preparatów, skuteczność zabiegów i indywidualne, naukowe i świadome podejście do piękna, to priorytet laboratorium Isabelle Lancray Paris.

 • ILSA PRO DETOX – TERAPIA CERY PROBLEMATYCZNEJ

  Zabieg normalizujący i przeciwzapalny na problemy cery tłustej i problematycznej, w tym cery dojrzałej, u której ze względu na zmiany hormonalne (okres menopauzalny, ustanie antykoncepcji) mamy do czynienia z nadmiernym łojotokiem, rogowaceniem, stanami zapalnymi, z jednoczesną profilaktyką anti-age. Intensywna celowana terapia dla cery problematycznej ze zmianami hormonalnymi. Efektem kuracji jest zdrowa i czysta cera.

 • SURMER – ZABIEG ODŻYWCZY DO CERY SUCHEJ

 • ILSA PRO VITAMIN C – TERAPIA WITAMINOWA DLA SKÓRY

 • Ilsa RETINOL

  – Lifting na 3 na bazie fitohormonów, liftujący masaż twarzy. Harmonijnie ułożony zabieg dla cery dojrzałej, który oferuje odprężenie

 • Il Beaute du Paradis Rajska zabieg well-being. Przewodnik po krainie rozkoszy.

  Zapraszamy w podróż do egzotycznej krainy, wolnej od stresu i pośpiechu. Zrelaksowany umysł i ciało, delektują się bogactwem chwil, w atmosferze zmysłowych aromatów kokosów i magnolii, kołysanych tropikalnym wiatrem.Zabieg rozpoczyna Wulkaniczna Laguna – Gel Exfolaint Volcanique – wyborny piling przygotowany z drobno mielonej skały wulkanicznej, prześlizguje się po skórze, przywracając blask i ożywienie. Skóra delektuje się intensywnie nawilżającym masażem Karaibska Rozkosz, który daje początek rajskiej magii polinezyjskiego rytuału. Aplikacja Creme Hydratante – Rajska Pokusa, który wtapia się w skórę, zapewniając niebywałą gładkość, blask i rewitalizację. W powietrzu unosi się słodkawa woń karaibskiej pinakolady a mózg wydziela hormony błogiej szczęśliwości.

 • Rodzaje zabiegów

  Isabella Lancray PRO DETOX: terapia cery problematycznej
  Czas zabiegu: 1h 15 min.
  Cena zabiegu: 250 zł


  Lancray ILSA PRO VITAMIN C: terapia witaminowa dla skóry
  Czas zabiegu: 1h 15 min.
  Cena zabiegu: 250 zł


   

  Isabella Lancray RETINOL: liftujący masaż twarzy
  Czas zabiegu: 1h 30 min.
  Cena zabiegu: 350 zł


  Isabella Lancray SURMER
  Czas zabiegu: 1h 30 min.
  Cena zabiegu: 250 zł

Cennik
Oferta
Nasze hity
Laseroterapia

Oferujemy swoim klientom najwyższą jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo w zakresie wykonywania zabiegów depilacji laserowej systemem Alma Harmony i COOLITE PRO medyczny laser diodowy ŚWIATŁOWODOWY .

Najskuteczniejszy zabieg trwałego usuwania zbędnego owłosienia.

Zobacz
Modelowanie sylwetki

Naturalna metoda poprawy wiotkości skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej

 

 

Zobacz
Nasze zabiegi
Kosmetologia hi-techKosmetologia estetycznaModelowanie sylwetkiKosmetologia pielęgnacyjnaLaseroterapiaMedycyna estetycznaTrychologiaKosmetologiaKosmetologia upiększającaPielęgnacja stóp i dłoniStrefa SPAMasażePakiety

  Formularz kontaktowy  Skorzystaj z formularza lub umów się bezpośrednio na booksy.com.pl