Masaże

Szukasz miejsca na zachwycający masaż Wrocław? Przygotowaliśmy dla ciebie doskonałą ofertę usług masaży różnych rodzajów. Pracują u nasz kwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko znają różne techniki masowania, ale potrafią również dobrać ją w zależności od tego, jaki jest cel twojej wizyty.

Pozwól, że pomożemy ci poprawić:

Kiedy potrzebny jest masaż?

Masaż kojarzy się z relaksem i odprężeniem. Można się na masaż we Wrocławiu umówić, żeby się odstresować i dzięki temu zmniejszyć napięcie mięśniowe, które kumuluje się w naszym ciele wraz ze stresem. Jednak na masowanie możesz się wybrać z konkretnym wskazaniem. Nasze usługi mogą się przydać, kiedy:

Jak przygotować się do masażu?

Kiedy wybierasz się na masaż Wrocław, to nie musisz się celowo do tego przygotowywać. Wystarczy wziąć prysznic i ubrać się swobodnie. Jeżeli już bierzesz prysznic, to możesz wykonać delikatny peeling i depilację. Te działania z twojej strony pozwolą na lepsze wchłonięcie się kosmetyków, których użyje nasz masażysta.

Istnieją jednak przeciwwskazania do wykonania zabiegu masażu. Masażu nie można wykonywać, kiedy:

Masaże – rodzaje

Istnieje wiele rodzajów masaży, które pomogą w niwelowaniu bólu, relaksacji czy pobudzą twoje ciało np. do spalania tkanki tłuszczowej. Najpopularniejsze z nich to masaż szwedzki, tkanek głębokich, gorącymi kamieniami, masaż tajski, ale nie tylko. Każdy z nich wygląda trochę inaczej i może stosować różne pomoce podczas masowania.

Masaż szwedzki to delikatna forma masażu, która wykorzystuje długie pociągnięcia, ugniatanie i ruchy okrężne na powierzchni ciała w celu zwiększenia krążenia i rozluźnienia mięśni.

Masaż tkanek głębokich jest bardziej intensywną formą masażu, który jest stosowany do głębokich warstw mięśni i tkanki łącznej w organizmie. Może być pomocny w łagodzeniu przewlekłego bólu i rozbijaniu tkanki bliznowatej.

Masaż gorącymi kamieniami to rodzaj masażu, który wykorzystuje podgrzane kamienie do rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Ciepło z kamieni przenika do mięśni i pomaga je rozluźnić.

Masaż tajski to rodzaj masażu, który wykorzystuje punkty nacisku i rozciąganie, aby złagodzić napięcie i poprawić elastyczność. Jest on często wykonywany na macie na podłodze zamiast na stole jak w przypadku innych rodzajów masażu.

Masaż klasyczny to rodzaj masażu, który łączy w sobie elementy masażu leczniczego i relaksacyjnego. Jest to bardzo popularna forma masażu, która może być stosowana przez osoby w każdym wieku. Masaż klasyczny jest świetnym sposobem na rozluźnienie mięśni, a także na ułatwienie oddychania i poprawę krążenia.

Masaż leczniczy jest stosowany w leczeniu wielu chorób i dolegliwości. W zależności od rodzaju i stopnia nasilenia dolegliwości stosowany jest masaż o różnym natężeniu. Można go stosować w przypadku:

Masaż dla Dwojga

To nie tyle rodzaj masowania, ile przyjemny sposób na spędzenie czasu we dwoje, w którym oboje się zrelaksujecie. To może być też bardzo romantyczne doznanie. Zwłaszcza że gabinet, w którym oboje przebywacie, jest pełen świec, spokojnej muzyki i niezwykłych aromatów. Jest to świetny sposób, aby pokazać swojemu partnerowi, jak bardzo ci na nim zależy.

Masaż dla dwojga to nie tylko czas dla par. Możesz sprawić radość innej bliskiej ci osobie, ale też i sobie. Zaproś do nas najukochańszą mamę, córkę albo siostrę czy najlepszą przyjaciółkę. Taki masaż we Wrocławiu to idealny pomysł na prezent.

Zapraszamy do naszego salonu masażu we Wrocławiu.

 

Oferta
Nasze hity
Laseroterapia

Oferujemy swoim klientom najwyższą jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo w zakresie wykonywania zabiegów depilacji laserowej systemem Alma Harmony i COOLITE PRO medyczny laser diodowy ŚWIATŁOWODOWY .

Najskuteczniejszy zabieg trwałego usuwania zbędnego owłosienia.

Zobacz
Modelowanie sylwetki

Naturalna metoda poprawy wiotkości skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej

 

 

Zobacz
Nasze zabiegi
Kosmetologia hi-techKosmetologia estetycznaModelowanie sylwetkiKosmetologia pielęgnacyjnaLaseroterapiaMedycyna estetycznaTrychologiaKosmetologiaKosmetologia upiększającaPielęgnacja stóp i dłoniStrefa SPAMasażePakiety

    Formularz kontaktowy    Skorzystaj z formularza lub umów się bezpośrednio na booksy.com.pl