PLATINUM DIODE – służący do trwałej depilacji jest najskuteczniejszym na świecie systemem laserowym. Jest to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów.

Efekty zabiegu: Wykorzystując najnowsze technologie Laser PLATINUM DIODE zapewnia:

bezbolesne zabiegi
skuteczność i trwałość osiągniętych efektów
bezpieczeństwo pracy
najlepsze efekty w trwałej depilacji
komfort dla klienta

Laser emituje łagodną wiązkę promieni, pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę), co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Należy pamiętać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Laser może zniszczyć tylko włosy znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu. Dlatego też, aby usunąć prawie wszystkie włosy zabiegi muszą być powtórzone. Podczas jednego zabiegu można usunąć do 20 % widocznych włosów. Zabiegi należy powtarzać co 4 tygodnie.
Uwagi: Włosów nie wolno wyrywać przez 4-8 tygodni, można je natomiast golić, przycinać. Peelingów nie wykonujemy przez tydzień przed zabiegiem. Stosowanie kremów i maści z witaminą A, retinoidami, witaminą C i kwasami owocowymi w miejscu depilacji wymaga czterotygodniowej przerwy przed zabiegiem. Terapia doustna retinoidami wymaga półrocznej przerwy przed zabiegiem. Leki i zioła światłouwrażliwiające wymagają odstawienia na tydzień przed zabiegiem.
Przeciwwskazania: bliznowiec, infekcje skóry i opryszczka, uczulenie na preparaty wybielające oraz na hydrochinon, ciąża, nowotwory złośliwe, zażywanie isotretinoinu w ciągu 6 miesięcy

*Zobacz czym kierować sie w wyborze lasera:
PORÓWNANIE : urządzenia IPL i Lasera Diodowy Platinum Diode

+ Zabieg laserem diodowym: zabieg jest trwały, skuteczny i komfortowy, laser ma dużą skuteczność przy użyciu mniejszej energii optycznej, zdecydowane zwiększa się margines bezpieczeństwa, laser jest skuteczny w usuwaniu włosów z małą zawartością melaniny (włosy jasne, siwe i rude), laser można stosować w przypadku wszystkich typów skóry, koloru włosów i obszarów ciała, małe prawdopodobieństwo wystąpienia oparzeń, strupów czy hiper/hypo-pigmentacji.

– Zabieg urządzeniem IPL: zabieg nie usuwa włosów na stałe.

Dla Nas liczy się jakość i zadowolenie KLIENTÓW !!!!

Zapraszamy,
La Maddalena gabinet estetyki i masażu
603 470 777