Jesteś w ciąży lub urodziłaś dziecko???, to ono jest teraz najważniejsze, ale chciałabyś znów poczuć się piękną kobietą. Zmieniasz dietę, próbujesz szybko pozbyć się nadprogramowych kilogramów i zastanawiasz się, co jeszcze możesz dla siebie zrobić. Po ostatnich przeżyciach masz olbrzymią ochotę udać się do kosmetyczki i zafundować sobie kilka zabiegów kosmetycznych, które poprawią stan twojej cery oraz… psychiki. Jakie zabiegi będą dla Ciebie bezpieczne w trakcie ciąży i po urodzeniu ???

ZABIEGI DLA PRZYSZŁYCH MAM I KOBIET KARMIĄCYCH:

Nasze zabiegi kosmetyczne w ciąży to niezawodne sposoby na błogie chwile, w których zadbasz o siebie w wyjątkowy sposób. Lista obejmuje najbardziej kluczowe elementy – zabiegi kosmetyczne na twarz w ciąży, oczyszczanie twarzy w ciąży oraz pielęgnację skóry, która narażona na rozciąganie, powinna być otoczona troskliwą opieką w tym trudnym dla niej okresie. Profilaktyka w tym przypadku jest najważniejsza – odpowiednio zadbana i odżywiona skóra, dobrze poradzi sobie w nowej dla siebie sytuacji i nie przysporzy nam zmartwień.

Nasze zabiegi w ciąży są w 100% bezpieczne, zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Ujędrniają, rozświetlają i odżywiają, aby Twoje ciało w ciąży po prostu promieniało. Dodatkowo masaż w ciąży działa relaksująco zarówno dla Ciebie, jak i twojego dziecka.

#icoone #masaż #zabiegnacialo #lpgendermologie#orgnique #koziemleko #pedicure👣 #manicure#oxybrazja #infuzjatlenowa #mikrodermabrazja#oxygeneo
#zapraszamy na darmowe konsultacje @lamaddalenabeauty #wroclaw #zawalna7a #🔥💪