Icoone®laser

Modelowanie sylwetki

Głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED, co powoduje przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu.

Zabiegi Icoone są zabiegami certyfikowanymi przez FDA, co oznacza, że są skuteczne i oferuje delikatną, ale zarazem efektywną stymulację.

Zabieg ICOONE Laser skierowany jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry.

Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekujących masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny. Składa się on z dwóch etapów:

Icoone programy medyczne

Przed i po liposukcji, na blizny, rozstępy, po porodzie, na obrzęki, na zaparcia, na zapalenie mięśni i ścięgien, dla sportowców – przed i po zawodach, wspomagające rehabilitację po udarach i stwardnieniu rozsianym.

Efekty ICOONE Laser MED

Przeciwwskazania ICOONE Laser MED

Nowe artykuły

    Formularz kontaktowy    Skorzystaj z formularza lub umów się bezpośrednio na booksy.com.pl