MICROBLADING

 • MICROBLADING, czyli rekonstrukcja brwi metodą piórkową to manualna technika makijażu permanentnego brwi, która gwarantuje maksymalnie naturalne efekty. Metoda bardzo szybko zdobywa ogromną popularność na całym świecie.
  Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta!
  JAK PRAWDZIWE?
  Makijaż permanentny brwi wykonany techniką Microbladingu perfekcyjnie imituje prawdziwe włoski oraz umożliwia nadawanie brwiom doskonałego kształtu.
  MICROBLADING, CZYLI METODA PIÓRKOWA,
  to metoda makijażu permanentnego, którą wybiera coraz więcej kobiet
  NATURALNIE, ŻE TAK!
  Efekt widać gołym okiem, ponieważ linergistka wykonuje każdy włosek z osobna, dbając o najmniejszy detal. Dzięki temu włoski wyglądają jak prawdziwe.
  Czy wiesz, jaka są podstawowe różnice między microbladingiem a tradycyjną metodą włoskową?

  Microblading wykonuje się manualnie za pomocą cienkich nożyków do rozprowadzania pigmentu w naskórku, natomiast w przypadku tradycyjnej metody włoskowej barwnik implementowany jest za pomocą urządzenie do makijażu permanentnego.

  Drugą kwestia to rezultat. Brwi wykonane techniką microbladingu perfekcyjnie imitują naturalne brwi, sprawiając, że włoski są tak cienkie jak naturalne gwarantując jeszcze bardziej naturalny efekt niż w przypadku tradycyjnej metody włoskowej.

 • Czas zabiegu

  1h 45min

Cennik
Oferta
Nasze hity
Depilacja laserowa

Oferujemy swoim klientom najwyższą jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo w zakresie wykonywania zabiegów depilacji laserowej systemem Alma Harmony i COOLITE PRO medyczny laser diodowy ŚWIATŁOWODOWY .

Najskuteczniejszy zabieg trwałego usuwania zbędnego owłosienia.

Zobacz
Modelowanie sylwetki

Naturalna metoda poprawy wiotkości skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej

 

 

Zobacz
Nasze zabiegi
Kosmetologia hi-techKosmetologia estetycznaModelowanie sylwetkiKosmetologia pielęgnacyjnaLaseroterapiaTrychologiaKosmetologiaKosmetologia upiększającaPodologiaPielęgnacja stóp i dłoniStrefa SPAMasaże

  Formularz kontaktowy  Skorzystaj z formularza lub umów się bezpośrednio na booksy.com.pl