Botox

 • Czym zajmuje się medycyna estetyczna?

  Medycyna estetyczna to dziedzina medycyny, która skupia się na poprawie wyglądu skóry, włosów i paznokci. Jest ona również często stosowana w leczeniu łagodnych i umiarkowanych chorób skóry, takich jak trądzik lub zmarszczki. Procedury medycyny estetycznej mogą być również stosowane w celu poprawy wyglądu określonych części ciała, takich jak piersi, pośladki lub brzuch.

  Medycyna estetyczna obejmuje szereg różnych zabiegów i procedur, które są przeznaczone do poprawy wyglądu lub zdrowia danej osoby. Do najczęstszych zabiegów medycyny estetycznej należą zastrzyki z toksyny botulinowej (Botox), wypełniacze tkanek miękkich (takie jak Juvederm), wypełniacze skórne (takie jak Restylane), peelingi chemiczne, resurfacing laserowy i mikrodermabrazja.

  Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej we Wrocławiu?

  Zabiegi medycyny estetycznej to świetny sposób na poprawę swojego wyglądu. Niezależnie od tego, czy chcesz ukryć zmarszczki i drobne linie, czy chcesz uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd, medycyna estetyczna może pomóc Ci osiągnąć Twoje cel.

Cennik
 • Medycyna estetyczna Wrocław - obejmuje szeroki zakres zabiegów, które mogą być stosowane w celu poprawy Twojego wyglądu.

  Do najczęstszych zabiegów należą:

  • Zastrzyki z botoksu w celu zmniejszenia zmarszczek i drobnych linii
  • Peelingi chemiczne wygładzające strukturę skóry
  • Mikrodermabrazja w celu usunięcia martwych komórek z powierzchni skóry
  • Lifting twarzy i szyi w celu zmniejszenia obwisłości w tych obszarach

   

 • Botox Wrocław - czy takie zabiegi są bezpieczne?

  Botox jest rodzajem toksyny, która jest obecnie stosowana w leczeniu różnych problemów kosmetycznych i medycznych. Działa on poprzez zapobieganie uwalnianiu acetylocholiny, która jest neuroprzekaźnikiem powodującym skurcze mięśni. Botox został pierwotnie opracowany jako sposób leczenia skurczów mięśni i przewlekłych migren, ale szybko odkryto, że może być również stosowany do celów kosmetycznych. Od tego czasu stał się jedną z najpopularniejszych metod redukcji zmarszczek i innych oznak starzenia się u ludzi.

  Wstrzykiwanie botoxu to silny i skuteczny zabieg redukujący zmarszczki i mimikę twarzy. Zabieg jest prosty, efekt jest natychmiastowy i długotrwały. Jeśli interesuje Cię zabieg Botoxu we Wrocławiu warto wiedzieć, czy takie zabiegi są bezpieczne dla Twojego zdrowia.

 • Co się dzieje podczas zabiegu?

  Podczas zabiegu wstrzykuje się środek znieczulający w określone obszary twarzy, które mają zostać poddane zabiegowi. W większości przypadków oznacza to okolice oczu i czoła, ale może być również stosowany na innych częściach twarzy. Środek znieczulający rozluźnia mięśnie, a następnie Botox jest wstrzykiwany do tych mięśni. Zabieg botoxu we Wrocławiu pomaga w redukcji zmarszczek, drobnych linii i fałd w tych obszarach skóry, gdzie występują one najczęściej.

 • Czy jest to bezpieczne?

  Botox jest bezpiecznym i skutecznym sposobem leczenia wielu schorzeń. Może pomóc w redukcji zmarszczek, leczeniu migreny, a nawet pomóc osobom ze spastycznością poprzez rozluźnienie mięśni. Najczęstsze skutki uboczne to zasinienie wokół miejsca wstrzyknięcia i tymczasowe opadanie powiek.

  Bezpieczeństwo Botoxu jest wspierane przez liczne badania, które zostały przeprowadzone na przestrzeni lat. W rzeczywistości, ta neurotoksyna jest tak bezpieczna, że jest stosowana w zabiegach kosmetycznych na milionach ludzi każdego roku.

 • Czy można poprawić swój wygląd bez zabiegów z medycyny estetycznej?

  Krótka odpowiedź brzmi: tak. Chociaż zabiegi medycyny estetycznej mogą Ci pomóc wyglądać i czuć się lepiej ze sobą, istnieje również wiele innych, mniej inwazyjnych kroków, które możesz podjąć, aby poprawić swój wygląd i poczucie własnej wartości.

  Na przykład w przypadku starzenia się twarzy można zauważyć, że proste zmiany stylu życia, takie jak stosowanie zdrowej diety i regularne ćwiczenia, mogą mieć znaczący wpływ na wygląd i samopoczucie. W niektórych przypadkach zmiany te mogą nawet wystarczyć, aby poczuć się bardziej pewnym siebie.

  Oprócz zmiany stylu życia, istnieją inne dostępne opcje, jeśli chcesz poprawić swój wygląd bez poważnych zabiegów medycyny estetycznej. Na przykład nieinwazyjne zabiegi, takie jak wstrzykiwanie Botoxu lub wypełniaczy, działają poprzez rozluźnienie mięśni wokół twarzy, dzięki czemu są one mniej widoczne pod powierzchnią skóry.

Oferta
Nasze hity
Laseroterapia

Oferujemy swoim klientom najwyższą jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo w zakresie wykonywania zabiegów depilacji laserowej systemem Alma Harmony i COOLITE PRO medyczny laser diodowy ŚWIATŁOWODOWY .

Najskuteczniejszy zabieg trwałego usuwania zbędnego owłosienia.

Zobacz
Modelowanie sylwetki

Naturalna metoda poprawy wiotkości skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej

 

 

Zobacz
Nasze zabiegi
Kosmetologia hi-techKosmetologia estetycznaModelowanie sylwetkiKosmetologia pielęgnacyjnaLaseroterapiaMedycyna estetycznaTrychologiaKosmetologiaKosmetologia upiększającaPielęgnacja stóp i dłoniStrefa SPAMasażePakiety

  Formularz kontaktowy  Skorzystaj z formularza lub umów się bezpośrednio na booksy.com.pl