Salon La Maddalena

Salon kosmetyczny La Maddalena Beauty Clinic & spa to wyjątkowe miejsce w którym profesjonalnie zadbamy o Twoją urodę oraz dobre samopoczucie.

Naszym Klientom zapewniamy popartą 8-letnim doświadczeniem, profesjonalną obsługę wykwalifikowanego personelu medyczno-kosmetycznego, pełną dyskrecję oraz ciepłą, przyjazną atmosferę.

Odprężająca, spokojna muzyka wypełnia gustownie urządzone wnętrza salonu. Tworzymy klimat wyciszenia, by wydobyć naturalne piękno ukryte w każdym z nas. Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych i życzliwa atmosfera sprawią, że odzyskasz wspaniałe samopoczucie, a Twoje ciało stanie się nie tylko piękne, ale i wypoczęte!

Najwyższe standardy

Wybieramy jedynie produkty, których bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzają badania kliniczne. W La Maddalena beauty clinic znajdziecie Państwo marki reprezentujące najwyższe kosmetyczne standardy. Wszystko to, w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami realizowanymi w kosmetologii, umożliwia wydobywanie naturalnego piękna i tym samym pozwala wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów.

Klienci cenią nas za profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa, oraz najwyższą skuteczność zabiegów.

Dlaczego sterylizacja w autoklawie jest tak ważna?

W dobie tak wielu chorób zakaźnych, alergii, obniżonej odporności przywiązujemy ogromną uwagę do tego, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet. Dlatego pracujemy na kosmetykach, które spełniają najwyższe światowe standardy, posiadają odpowiednie certyfikaty i badania kliniczne. Podczas zabiegów korzystamy z materiałów jednorazowych (igły, czepki, klapki, ręczniki, kartridże do mezoterapii, folie do pedicure itp.). W przypadku rzeczy używanych wielokrotnie (cążki, nożyczki, pęsety, frezy itp.) wszystko STERYLIZUJEMY W AUTOKLAWIE, który posiadamy na wyposażeniu naszego salonu kosmetycznego.

Sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny skuteczny sposób, by przygotować je do użycia w trakcie zabiegu. Każda inna metoda (sterylizator kulkowy, myjka ultradźwiękowa) jest dezynfekcją i nie zapewnia Pacjentowi całkowitego bezpieczeństwa. Wykonywanie zabiegów niesterylnymi narzędziami stanowi zagrożenie dla zdrowia (Pacjentowi grozi zarażenie się wirusem HIV, WZW, brodawczakami czy grzybicą). Umawiając się na wizytę w gabinecie kosmetycznym nie zapominajmy zapytać o autoklaw.

W naszym SALONIE LA MADDALENA narzędzia do manicure, pedicure, nośniki oraz frezy ceramiczne, pęsety, głowice do mikrodermabrazji są sterylizowane w autoklawie medycznym i pakowane w jednorazowe pakiety, otwierane przy kliencie podczas zabiegu.

Pilniczki, kostki polerskie, kapturki do manicure i pedicure są jednorazowe.

Nasz zespół

Oferta
Nasze hity
Laseroterapia

Oferujemy swoim klientom najwyższą jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo w zakresie wykonywania zabiegów depilacji laserowej systemem Alma Harmony i COOLITE PRO medyczny laser diodowy ŚWIATŁOWODOWY .

Najskuteczniejszy zabieg trwałego usuwania zbędnego owłosienia.

Zobacz
Modelowanie sylwetki

Naturalna metoda poprawy wiotkości skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej

 

 

Zobacz
Nasze zabiegi
Kosmetologia hi-techKosmetologia estetycznaModelowanie sylwetkiKosmetologia pielęgnacyjnaLaseroterapiaMedycyna estetycznaTrychologiaKosmetologiaKosmetologia upiększającaPielęgnacja stóp i dłoniStrefa SPAMasażePakiety

    Formularz kontaktowy    Skorzystaj z formularza lub umów się bezpośrednio na booksy.com.pl